28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Sztem nem sok értelme van a vinyót hüteni, kivéve, ha mobil rack-ban van, ott azért megreked a meleg.

Amit a Windows Help Deskről irtad, nagyon igaz, kár minden apró-cseprő problámácska miatt "Segitség" topicot nyitni. Ugyis hamar megoldódik a problem, a topic meg megy a süllyesztőben.
Jobb lenne minden egy helyen.

Si vis pacem, para bellum!

rage
rage [5115]
A winchester melegszik.
Ez ellen nem tudsz semmit sem tenni, maximum teszel mellé hűtőt, az meg zajos lesz.

Amúgy, van egy olyan mondás, hogy ami nem romlott el, azt nem kell megjavítani.

Fagyogat a géped sűrűn, látsz adatvesztési problémákat, van sűrűn kék halál, stb?

Ha nincs, akkor minden OK....

u.i:

Régebben nyitottam egy topicot Windows Help Desk címen.
Gondoltam, milyen jó lesz, ha mindenki oda írja le a saját gondjait, mert akkor később lehet, hogy más abban az 1 topicban megtalálja a választ saját problémájára
Ahhoz képest, ez elsüllyedt, s nyílt helyette 123 "Segítsetek" stb című
Ez nem baj , persze, de így próbálja meg valaki megtalálni , hogy volt-e már az ő problémája...


üdv,
rage
StItCh
StItCh [934]
Az baj ha 49 fokos a winchesterem? Lehet ettől valami baja?
Előre is kösz!

"...All that is now, All that is gone, All thats to come, And everything under the sun is in tune, But the sun is eclipsed by the moon..."

Vissza

Fórumszabályzat