Amit a Windows Help Deskről irtad, nagyon igaz, kár minden apró-cseprő problámácska miatt "Segitség" topicot nyitni. Ugyis hamar megoldódik a problem, a topic meg megy a süllyesztőben.
Jobb lenne minden egy helyen.
Si vis pacem, para bellum!
Si vis pacem, para bellum!
"...All that is now, All that is gone, All thats to come, And everything under the sun is in tune, But the sun is eclipsed by the moon..."