28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Hát, nem biztos hogy megbirkózik a srác a feladattal.

Si vis pacem, para bellum!

mgf
mgf [542]
Az sem baj feltétlenül. hogyha a nagy Fdisk-ezés előtt azért felismerteted a BIOS-szal.

Először is bejumpereled szépen master-be vagy slave-be, attól függően, hogy melyikben akarod használni, (a gyári default a master)
majd a BIOS-ban megkeresed az IDE HDD AUTO DETECTION menüpontot, vagy valami egészen hasonlót. Szépen hagyod, hogy a BIOS felismerje az új winchestert, majd ezek után már jöhet az Fdisk, de valóban... csak ésszel.

mgf

Vissza

Fórumszabályzat