Fórum » Nem számítástechnikai témák
Ferkonak
És, ezekután még te újgazdag gyíkozod attilát hogy van pénzetek? Ki a faszt érdekel, szerinted nekünk nincs? Attól még érdekes hogy tiszta szar a hajad, de sebaj, megesik. És semennyire nem érdekel hogy élvezkődsz most rajtam, biztos jól mulatsz, és emelgeted a 9kgos súlyzódat...
hehehe, ezekszerint őstermelő lettem
már több pontban bizonyítottam, hogy hol élsz, sztem ez a "nem is az enyém, hanem a tied" visszavágás nem ment meg téged
jah és nekünk van pénzünk samponra, nektek tán nincs?
nembaj, a víz is jó ám, csak olyan lesz tőle a fejed, mint most
már több pontban bizonyítottam, hogy hol élsz, sztem ez a "nem is az enyém, hanem a tied" visszavágás nem ment meg téged
jah és nekünk van pénzünk samponra, nektek tán nincs?
nembaj, a víz is jó ám, csak olyan lesz tőle a fejed, mint most
A zsírt én legutóbb a fejeden láttam, és a jól bevált zsíroskenyéren, a tanárverésről fogalmam nincs, a cigányokat kiírtanám, a virtuális pedig a te világod, mr káin.
háháháháááá
a való "életbe"? grat, hát kösz, hogy elmondtad, bár asszem én inkább az életbeN maradok, nem megyek bele a te kis virtuális világodba, ahol köpködni, cigókkal haverkodni (ismered már győzikét is?), meg tanárokat verni kell, inkább meghagyom neked ezt a pompás örömöt, kedves intellektuális barátom
(igen, ez vagy te
) sőt, sok szerencsét a további szaros életedhez(?), és üdvözlöm a környék bikáját, aki a seggedet szokta használni barlangnak
u.i.: te, ez a zsírozás, ez micsoda? én legutóbb kenyéren láttam zsírt, ennyire rajongsz a zsíroskenyérért?
a való "életbe"? grat, hát kösz, hogy elmondtad, bár asszem én inkább az életbeN maradok, nem megyek bele a te kis virtuális világodba, ahol köpködni, cigókkal haverkodni (ismered már győzikét is?), meg tanárokat verni kell, inkább meghagyom neked ezt a pompás örömöt, kedves intellektuális barátom
(igen, ez vagy te
) sőt, sok szerencsét a további szaros életedhez(?), és üdvözlöm a környék bikáját, aki a seggedet szokta használni barlangnak
u.i.: te, ez a zsírozás, ez micsoda? én legutóbb kenyéren láttam zsírt, ennyire rajongsz a zsíroskenyérért?
Nana, nem kell így felkapni a vizet, inkább mosd meg a hajad
Elképesztő mennyire szánalmasan rágalmazol itt mindenkit ezen a szaron, meddig fogsz még ilyenekre recskázni, te zsírosköcsög? Felmutattam már eleget a való életbe (igen, olyan is van), és mivel ott sem nyalok senkinek, nem fogok öngyilkos lenni azért ha te nem kedvelsz engem. Magasról szarok rád, ahelyett hogy itt ugatnál kicsit letompíthatnád azt a kampót a fejeden. Viszlát.
Elképesztő mennyire szánalmasan rágalmazol itt mindenkit ezen a szaron, meddig fogsz még ilyenekre recskázni, te zsírosköcsög? Felmutattam már eleget a való életbe (igen, olyan is van), és mivel ott sem nyalok senkinek, nem fogok öngyilkos lenni azért ha te nem kedvelsz engem. Magasról szarok rád, ahelyett hogy itt ugatnál kicsit letompíthatnád azt a kampót a fejeden. Viszlát.hé figyelj! te mire vered a nyálad? a habkönnyű testeddel itt jánoskodsz tovább és tovább... csak egyszer mutass már valamit te szardarab, hogy mindenki lássa mire vagy képes, mert addig egy kis senki maradsz hülyegyerek. agybajos fasz...
Ezt a kifejezést rád is lehetne használni zsírosbödön.
csodálom, hogy senki nem gratulált a kitűnő kifejezésedhez mr. agyilag... ez biztosan nem sértő: "problémái vannak az agyával"... talán testileg-szellemileg...
ferko returned in helyzetjelentés!
ferko returned in helyzetjelentés!

Lehet valahol a topik kozepe fele olvasni h ferko testileg-agyilag visszamaradott.
Bakker,azt hittem csak hülyéskedik...
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:54
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [10]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]