28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ferkonak



Írd ide hozzászólásod:

kopé
kopé [38449]
NA JÓ MOSTMÁR NEKEM VAN ELEGEM.
Még ebben a topikban is...
Szarjátok már le a másokat mostantól, nem sólztok egymáshoz a másik nem létezik, és erre sem fogtok válaszolni.
Kurvára elegem van belőletek, mint a dedoban...

Vissza

Fórumszabályzat