28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - The Movie



Írd ide hozzászólásod:

dzsud
dzsud [1464]
Jó lenne tényleg, ha külön-külön készítenék el a trilógiát! Én special a Sot-ot bírtam a legjobban ígyhát még eggyel több ok, h várjam a filmet!

Vajon Dahaka ki lesz majd a WW-ben? Én Michael Jacksonnak adnám!

Vissza

Fórumszabályzat