28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - The Movie



Írd ide hozzászólásod:

dzsud
dzsud [1464]
Nyugi csak poén volt én sem gondoltam komolyan!
Sammy
Sammy [244]
Dahakka szerintem számítógépes effektus lesz.
Depp nem lenne jó Prince-nek, szerintem. Ő túl puhány lenne a herceghez.

Miami forever

dzsud
dzsud [1464]
Jó lenne tényleg, ha külön-külön készítenék el a trilógiát! Én special a Sot-ot bírtam a legjobban ígyhát még eggyel több ok, h várjam a filmet!

Vajon Dahaka ki lesz majd a WW-ben? Én Michael Jacksonnak adnám!

Vissza

Fórumszabályzat