Az a helyzet, hogy én valahogy Depp-et besoroltam Dicaprio és Bloom mellé, mert mindegyikük elég nyálas. Bár Dicaprio-nak a Kapj el ha tudsz-ban lévő szerep nagyon illett. Depp-nek meg a Jack Sperrow illik nagyon. Orlando meg Turner-nek megy el. Szóval mindegyiknek van jó filmje.
Én inkább nem találgatok Farah-ot illetően. Inkább reménykedem

.
Man literally too angry to die