28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - The Movie



Írd ide hozzászólásod:

Sammy
Sammy [244]
Hát ja, amúgy megnézted az Isabelle ADJINI oldalát, ő tőléletes lenne rá.

Miami forever

MattMatthew
MattMatthew [11920]
Hogy úgy fog kinézni mint a T2T-ben. Vagy kicsit szebben.

Man literally too angry to die

Sammy
Sammy [244]
Na és miben reménykedel? (Farahnál)

Miami forever

MattMatthew
MattMatthew [11920]
Az a helyzet, hogy én valahogy Depp-et besoroltam Dicaprio és Bloom mellé, mert mindegyikük elég nyálas. Bár Dicaprio-nak a Kapj el ha tudsz-ban lévő szerep nagyon illett. Depp-nek meg a Jack Sperrow illik nagyon. Orlando meg Turner-nek megy el. Szóval mindegyiknek van jó filmje.

Én inkább nem találgatok Farah-ot illetően. Inkább reménykedem.

Man literally too angry to die

Vissza

Fórumszabályzat