.
Nyugodtan fikázd, csak azt szalonképes módon tedd, hidd el úgy is lehet
. Ha meg nem menne akkor szívesn leírok neked egy példa szidást amibe csak a játék nevét meg a főszereplő nevét kell beilleszteni és máris minden játékra hsználhatod.
A csalódásodat sajnálom, így jártál. Én meg az Age of Empires első két részt szerettem de a többi csalódás volt. Mégsem volt olyan vágyam, hogy elkezdjem szidni mert gondoltam arra, hogy lehet, hogy másnak tetszik és nem esne jól nekik. Úgyhogy csak azt mondatm, hogy nekem nem tetszett. Persze ez lehet, hogy másoknak nem megy...
Man literally too angry to die
