28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - The Movie



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11920]
Azt viszont tartsd szem elött, hogy ha nem káromkodsz a fórumon akkor nem idegesítesz vele másokat. Persze ez lehet, hogy csak engem zavar de szerintem más sem olvas ilyet szívesen. Mert az mondjuk más kérdés, hogy beszédben káromkodsz de azt minek írod le? Ha csak így tudja valaki kifejezni a megfelelően a mondanivalóját annak javaslom a szókincsbővítést.

Nyugodtan fikázd, csak azt szalonképes módon tedd, hidd el úgy is lehet. Ha meg nem menne akkor szívesn leírok neked egy példa szidást amibe csak a játék nevét meg a főszereplő nevét kell beilleszteni és máris minden játékra hsználhatod.

A csalódásodat sajnálom, így jártál. Én meg az Age of Empires első két részt szerettem de a többi csalódás volt. Mégsem volt olyan vágyam, hogy elkezdjem szidni mert gondoltam arra, hogy lehet, hogy másnak tetszik és nem esne jól nekik. Úgyhogy csak azt mondatm, hogy nekem nem tetszett. Persze ez lehet, hogy másoknak nem megy...

Man literally too angry to die

Vissza

Fórumszabályzat