Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Sudeki
Nem olvasom el egyelőre végig ezt a bugot, mert úgy látom, más, mint amivel én találkoztam. Szóval nekem most az jött elő, hogy amikor először megkaptam az irányítást Tal meg a három akloriai pc fölött, akkor vissza akartam menni előbb különböző dolgokat elintézni (cyantine eye-okat Arlónak, a warehouse-ban dispellelni a láthatatlan rácsot Alexine-nel meg hasonlók), de miután használtam a portálokat, és visszaértem Haskiliába, nem volt hajlandó pc-t váltani f1-f2-re! És hiába mentem vissza Devil's Belchbe, vagy töltöttem vissza állást, akkor sem javult meg, úgyhogy ki kellett lépnem, újraindítani a játékot, és úgy állást betölteni. (Ráadásul Illuminába be se enged, mert zárva van a kapu...)
Nem erdő, hanem ERŐD!
A sztori szerint a Transentine Research Center (robot város a fellegekben, a robot boss is itt van) után kerülsz át Crytal Reef-be (olyan mint New Brightwater, de itt minden olyan sötét és haldokló), aztán utánna kell legyőznöd a szirént a baralnagban (itt vannak azok a regeneráló szörnyek amikről a képet kérted).
Ezt követően pedig megnyílik az út Cyantine Citadel-be /ez a kastély az Illumnia megfelelője, úgy is néz ki, csak ugye itt lepusztultabb/, majd eztán kell abba a bizonyos ERŐDBE menni.
Ez utóbbi egy jó kis helyszín, 1-2 fejtörővel, egész ütős kis harcokkal.
FIGYELEM!
Van egy nagyon komoly HIBA a játékban! Hiába teszed fel a javítást, akkor is jelentkezik!
Ha eljuttok ebbe az erődbe, ott lesz egy rész, ahol egy rövid bejátszás után Nico /Buki alteregója ebben a dimenzióban/ felmászik egy platformra.
Majd megkapjuk Tal irányítását! Vele az a feladat, hogy úgy kell tologatni ilyen platform szerűségeket, hogy amikor egy a helyére kerül, akkor Nico továbbtudjon menni.
Igen ám! De a 2. platform helyretétele után Nico ELAKAD!
Semmilyen módon nem lehet már innen megmenteni a dolgot,
mindenképpen vissza kell tölteni a játékállást, mert hiába tolod helyére aztán az összes platformot, Nico elindul, de csak egy helyben toporog, majd elkezd jobbra kicsúszni a képből!
Próbáltam azt is, hogy sokkal korábbi állásból folytattam, de nem segített!
Végül több órás hajtépés után megtaláltam a megoldást!
Ha ügyesen trükköztök a platform tologatásnál, akkor elvileg egyszerre 2 platform is helyére csúsztatható, így Nico nem áll meg és vár a következőre, hanem azzal a lendülettel megy tovább és így nem akad el!
Nekem amúgy percre pontosan 20 órát vett csupán el az életemből a játék és minden küldit megcsináltam!
A végső harctól ne féljetek, kizárólag TAL harcol majd, tehát neki az Ultimate fegyver feltétlenül legyen meg, továbbá a páncéljába legyen regeneráló, sebesülés felező, és dubla sebzést biztosító rúna, valamint amennyire csak lehet, nyomjátok fel Orbokkal a SKILL támadásai erejét!
HP potionből elég 4-5 db (min. 500 HP-t gyógyító) és 4-5 db. SP feltöltő potion. Talán mondanom se kell, hogy RAZOR EDGE rúnákat amint lehet, nyomás beletenni az Ultimate fegyverbe, 20%-os Vampire Fanggal együtt.
Hajrá
A sztori szerint a Transentine Research Center (robot város a fellegekben, a robot boss is itt van) után kerülsz át Crytal Reef-be (olyan mint New Brightwater, de itt minden olyan sötét és haldokló), aztán utánna kell legyőznöd a szirént a baralnagban (itt vannak azok a regeneráló szörnyek amikről a képet kérted).
Ezt követően pedig megnyílik az út Cyantine Citadel-be /ez a kastély az Illumnia megfelelője, úgy is néz ki, csak ugye itt lepusztultabb/, majd eztán kell abba a bizonyos ERŐDBE menni.
Ez utóbbi egy jó kis helyszín, 1-2 fejtörővel, egész ütős kis harcokkal.
FIGYELEM!
Van egy nagyon komoly HIBA a játékban! Hiába teszed fel a javítást, akkor is jelentkezik!
Ha eljuttok ebbe az erődbe, ott lesz egy rész, ahol egy rövid bejátszás után Nico /Buki alteregója ebben a dimenzióban/ felmászik egy platformra.
Majd megkapjuk Tal irányítását! Vele az a feladat, hogy úgy kell tologatni ilyen platform szerűségeket, hogy amikor egy a helyére kerül, akkor Nico továbbtudjon menni.
Igen ám! De a 2. platform helyretétele után Nico ELAKAD!
Semmilyen módon nem lehet már innen megmenteni a dolgot,
mindenképpen vissza kell tölteni a játékállást, mert hiába tolod helyére aztán az összes platformot, Nico elindul, de csak egy helyben toporog, majd elkezd jobbra kicsúszni a képből!
Próbáltam azt is, hogy sokkal korábbi állásból folytattam, de nem segített!
Végül több órás hajtépés után megtaláltam a megoldást!
Ha ügyesen trükköztök a platform tologatásnál, akkor elvileg egyszerre 2 platform is helyére csúsztatható, így Nico nem áll meg és vár a következőre, hanem azzal a lendülettel megy tovább és így nem akad el!
Nekem amúgy percre pontosan 20 órát vett csupán el az életemből a játék és minden küldit megcsináltam!
A végső harctól ne féljetek, kizárólag TAL harcol majd, tehát neki az Ultimate fegyver feltétlenül legyen meg, továbbá a páncéljába legyen regeneráló, sebesülés felező, és dubla sebzést biztosító rúna, valamint amennyire csak lehet, nyomjátok fel Orbokkal a SKILL támadásai erejét!
HP potionből elég 4-5 db (min. 500 HP-t gyógyító) és 4-5 db. SP feltöltő potion. Talán mondanom se kell, hogy RAZOR EDGE rúnákat amint lehet, nyomás beletenni az Ultimate fegyverbe, 20%-os Vampire Fanggal együtt.
Hajrá
The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.
Hallod Tinmen , hogy tudok eljutni az Erdöbe??
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
