! A Sacredért meg egy nagy piros pont jár, pont most akartam megvenni
! Majd esetleg valamikor az Underworld kiegészítőt is megkapjuk?Fórum » Számítástechnikai magazinok
! A Sacredért meg egy nagy piros pont jár, pont most akartam megvenni
! Majd esetleg valamikor az Underworld kiegészítőt is megkapjuk?
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról