28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

klaca
klaca [6]
hi! segítene valaki? hónapok óta megvan a játék de nem tudom elindítani.Nekem még a 3 képféjlos verzio van meg mindenféle tools-al de nem sikerül. ugy látom másoknak megy elvileg nekem is sikerülhet némi help-el köszi!

Vissza

Fórumszabályzat