5 egykori NHLes volt a svédeknél (Transtrom meg tavaly kupa döntöt játszott az NHL-ban) 11 draftolt (akik valószinüleg majd ott fognak játszani ) a többi meg Europa nagyobb ligáiban játszanak .Szóval egyátalán nem volt ez egy gyenge csapat. Hihetetlen de a svédek ellen pozitiv ezzel a mérlegünk
"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

