28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

csuroach
csuroach [4262]
Mikor Palkovics a hosszabításban meglötte a gólt ugráltam örömömben... eszméletlen nagy meccs volt !!

5 egykori NHLes volt a svédeknél (Transtrom meg tavaly kupa döntöt játszott az NHL-ban) 11 draftolt (akik valószinüleg majd ott fognak játszani ) a többi meg Europa nagyobb ligáiban játszanak .Szóval egyátalán nem volt ez egy gyenge csapat. Hihetetlen de a svédek ellen pozitiv ezzel a mérlegünk

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Gillette
Gillette [9789]
Valójában ez a b csapatuk volt az nhl sztárjaik nélkül, de ettől még bravúros győzelem volt. Elvégre a svéd bajnokság európa egyik legerősebb bajnoksága és több egykori nhl játékos is volt köztük.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

sipec
sipec [19623]
acsi

magyarok a svedeket? LOL
hiba volt a matrixban?

Vissza

Fórumszabályzat