Én csak szóltam, hogy ez nem a világbajnok svéd keret.
A tegnapi sajna 7:1-re kikaptunk. Ez már reálisabb eredmény bár szvsz ekkora különbség nincs a 2 csapat között. Ahogy nekünk jobban jött ki csütörtökön úgy most a svédek fogtak ki egy jó napot. Ilyen a hoki.
"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

