28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

Gillette
Gillette [9789]
Ja, de a magyar csapat ettől függetlenül közelebb van a legerősebb összeállításától mint a svéd. Ettől még ezeket a svédeket is legyőzni hatalmas bravúr meg szenzáció.
Én csak szóltam, hogy ez nem a világbajnok svéd keret.

A tegnapi sajna 7:1-re kikaptunk. Ez már reálisabb eredmény bár szvsz ekkora különbség nincs a 2 csapat között. Ahogy nekünk jobban jött ki csütörtökön úgy most a svédek fogtak ki egy jó napot. Ilyen a hoki.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

pres
pres [4157]
NEm volt itt Vas, Szuper, Fekete...

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Gillette
Gillette [9789]
Valójában ez a b csapatuk volt az nhl sztárjaik nélkül, de ettől még bravúros győzelem volt. Elvégre a svéd bajnokság európa egyik legerősebb bajnoksága és több egykori nhl játékos is volt köztük.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

sipec
sipec [19623]
acsi

magyarok a svedeket? LOL
hiba volt a matrixban?

Vissza

Fórumszabályzat