28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ArmA: Armed Assault (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

darkforce
darkforce [2151]
Jó cikk lett Lacko. Majd mutogatom a többi hitetlennek is, hátha ezután megjön a kedvük =)

Bár azt még megjegyezném, hogy egyelőre nem bővelkedünk a third-party addonokban (összesen talán 10-20 addon van ami értelmes), de ez a helyzet változni fog, amint hajlandóak lesznek ott Csehországban kidobni a hivatalos fejlesztő eszközöket.

WarGaming forever ! http://wargamer.hu

Vissza

Fórumszabályzat