Bár azt még megjegyezném, hogy egyelőre nem bővelkedünk a third-party addonokban (összesen talán 10-20 addon van ami értelmes), de ez a helyzet változni fog, amint hajlandóak lesznek ott Csehországban kidobni a hivatalos fejlesztő eszközöket.
WarGaming forever ! http://wargamer.hu
