28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

Sol Invictus
Sol Invictus [345]
jah ok az már régen volt.. csak a 3-ast láttam a mez végén, azért gondoltam, hogy Hejduk (23) lesz az.
csuroach
csuroach [4262]
szerintem Amonte volt aza Hawks gol...

a Coloradotol meg nem Hejduk hanem Valeri Kamensky még 96/97es szezonból

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Sol Invictus
Sol Invictus [345]
Igen az első tényleg nem olyan látványos. Ugyanezt a mozdulatot én asszem Evgeni Malkinnál is láttam, meg azért sztem nem olyan nehéz megcsinálni. Ráadásul SO gól igazából nem is számít gólnak..

Sztem a legjobb a 2. volt: nem láttam jól a játékos számát de sztem Milan Hejduk volt Coloradotól. Látszik rajta, hogy teljesen spontán csinálta, de egy gyönyörű mozdulattal nagy gólt lőtt.
Ovechkin hátoncsúszós figurája se rossz, bár ahhoz nagy adag mázli is kellet. A dobodón még biztos ott van asszem Crosby - megint nem láttam jól - aki 4 játékos között ment el plusz a kapust is kicselezte kb. 2 másodperc alatt.
csuroach
csuroach [4262]
nem értek egyet az elsővel... Mario éles helyzetből is lött olyat..ugy h nem SO volt...

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Sol Invictus
Sol Invictus [345]
próbáld csak ki, milyen a neten nézni.. ott néha még a játékosokat is csak alig lehet kivenni

pedig vannak jó videók. például ez: a 20 legszebb gól
Attila88
Attila88 [7503]
a hoki az egy rohad jó sport csak az a baj, hogy a szobámba lévő kis TV-n alig látni a korongot

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Vissza

Fórumszabályzat