28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Barátaim! Keresem a Lula nevű játék proggyot.



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
A Lula az poén játék volt. Az elején a WC-ben ütötted le a mukikat a pénztárcáért (ha nem akartad a csajt megdugatni velük), a végén pedig már egész szexbirodalmat építhettél ki. Muhaha!

Vissza

Fórumszabályzat