28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

God Of War



Írd ide hozzászólásod:

izentropikus
izentropikus [24]
Azzal nincs is gond, mert megölöm őket, de a padló akkor is lecsapódik mindig! Ha marad akkor is csak pár siren marad még életben! Vagy azokat is gyorsan ki kéne nyírnom, hogy a padló a helyén maradjon?

alan smith

RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Ha a rage of the gods képességed műkszik, akkor azt használd, de előtte üsd szét a páncéljukat az x,x,háromszög kombinációval és ekkor nyomd be a rage of the gods-ot(Left stick és Right stick egyszerre történő benyomása kattanásig) Ekkore sokka lerősebbeket támadsz.Próba cseresznye...
izentropikus
izentropikus [24]
Hello! Tényleg a ládát kellett rárúgni a kapcsolóra és hátra ugrani! Köszi szépen! A következő kérdésem meg az lenne, hogy nem sokkal ezután bejutok egy terembe ahol pajzsos élőhalottakkal és sirenekkel kell harcolnom, mikor egyszercsak a padló eltűnik alólam és már zuhanok is az örökkévalóságba! Már mindent megpróbáltam, de sem kapaszkodót nem találtam, sem a falakat nem tudtam átütni! A segítséget előre is köszi!

alan smith

RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Asszem ott egy láda segítségével kell továbbjutni. Szóval van egy ládád, húzd el a falig ahol van az a pörgőrész és addig húzd ameddig engedi. Most ekkore fogd meg a ládát és készülj fel az elrúgására, hogy rámenjen a gombra és ezutná egyből hátra kell gurulnu, rögötnb a rugás utáni pillanatban és át is jutottál. Vmi ilyesmi az a rész...
izentropikus
izentropikus [24]
Sziasztok!
Zollerv 2* is feltette már a kérdést, hogy Pandora templomában a második kék színű pajzsot hol és hogyan lehet megszerezni! Az elsőt egy kötélen lemászva és egy szakadék felett átmászva szereztem meg, de arra már sehogy sem tudok rájönni, hogy a másodikat hogy kell! Abban a teremben ahova a pajszokat kell elhelyezni van egy forgóajtó is, ami egy taposókapcsoló hatására jön működésbe! Azzal kéne valamit csinálni?
alan smith

alan smith

Vissza

Fórumszabályzat