alan smith
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
God Of War
Azzal nincs is gond, mert megölöm őket, de a padló akkor is lecsapódik mindig! Ha marad akkor is csak pár siren marad még életben! Vagy azokat is gyorsan ki kéne nyírnom, hogy a padló a helyén maradjon?
Ha a rage of the gods képességed műkszik, akkor azt használd, de előtte üsd szét a páncéljukat az x,x,háromszög kombinációval és ekkor nyomd be a rage of the gods-ot(Left stick és Right stick egyszerre történő benyomása kattanásig) Ekkore sokka lerősebbeket támadsz.Próba cseresznye...
Hello! Tényleg a ládát kellett rárúgni a kapcsolóra és hátra ugrani! Köszi szépen! A következő kérdésem meg az lenne, hogy nem sokkal ezután bejutok egy terembe ahol pajzsos élőhalottakkal és sirenekkel kell harcolnom, mikor egyszercsak a padló eltűnik alólam és már zuhanok is az örökkévalóságba! Már mindent megpróbáltam, de sem kapaszkodót nem találtam, sem a falakat nem tudtam átütni! A segítséget előre is köszi!
alan smith
Asszem ott egy láda segítségével kell továbbjutni. Szóval van egy ládád, húzd el a falig ahol van az a pörgőrész és addig húzd ameddig engedi. Most ekkore fogd meg a ládát és készülj fel az elrúgására, hogy rámenjen a gombra és ezutná egyből hátra kell gurulnu, rögötnb a rugás utáni pillanatban és át is jutottál. Vmi ilyesmi az a rész...
Sziasztok!
Zollerv 2* is feltette már a kérdést, hogy Pandora templomában a második kék színű pajzsot hol és hogyan lehet megszerezni! Az elsőt egy kötélen lemászva és egy szakadék felett átmászva szereztem meg, de arra már sehogy sem tudok rájönni, hogy a másodikat hogy kell! Abban a teremben ahova a pajszokat kell elhelyezni van egy forgóajtó is, ami egy taposókapcsoló hatására jön működésbe! Azzal kéne valamit csinálni?
alan smith
Zollerv 2* is feltette már a kérdést, hogy Pandora templomában a második kék színű pajzsot hol és hogyan lehet megszerezni! Az elsőt egy kötélen lemászva és egy szakadék felett átmászva szereztem meg, de arra már sehogy sem tudok rájönni, hogy a másodikat hogy kell! Abban a teremben ahova a pajszokat kell elhelyezni van egy forgóajtó is, ami egy taposókapcsoló hatására jön működésbe! Azzal kéne valamit csinálni?
alan smith
alan smith
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
