Nekem az a problémám, hogy át kéne úsznom egy olyan folyosón, amely falából tüskék és korongok jönnek ki! A baj az, hogy akármit csinálok akkor sem tudja átúszni anélkül, hogy az egyik tüske ne szúrja át! Itt van valami trükk vagy én vagyok a lassú!
Köszi
alan smith
