28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Dbz
Dbz [958]
Hi!

Mi a francért van az, hogy néha (inkább amikor reggel bekapcsolom a gépet)
megnyomom a POERT-t indul a táp vilávítanak a ledek megy a vinyo csak a monitort nem indítja! Nyomok egy resetet és akkor minden megy faszául! Ez az egyik gond! A másik ritkább, de annál zavaróbb. Tölt a vindóz,
beugrik a nagy felbontásba és aszongya: NINCS EGÉR CSATLAKOZTATVA... . Ku*** any*d!
RESET és tutajos. Próbáltam a BIOS-ban AUTÓ-ról átváltani ENABLED-re és ugyanaz a helyzet! De mondom ez a egeres dolog elég ritka. A power-es meg napi egy eset (reggel)!
A kongigom:

AMD Duron 750 oc. 850
ASUS A7V-E
128 Mb Noname SD-RAM (133MHz)
nVidia GeForce 256
Seagate 8,4GB
LG 52x CD-ROM
SONY író.
A táp egy marhára noname 200W-os!
Gondolom esettleg emiatt lehet ez a POWER-es cucc, de még nincs cash 400W-osra!
Próbáltam már a procit visszavenni 750-re, de akkor is ugyan ez volt a helyzet!
Már ezek után tól voltam a BIOS frissítésen, de sajna az se seggített!

A másik dolog:

Van egy ACORP gyártmányú Realtek chipes LAN-om. Ha berakom !bármelyik! PCI slotba azt csinállja, hogy "várjon, míg a vindóz kilép!"
Pontoabban "Várjon, mert a kurva vindóz nem lép ki!!!"

Na elsírtam 1 évi bajomat a válaszokat naggyon várom, de lehet, hogy már csak a deszkacsere seggíthet! Na jó, pá:

-DBZ-

Vissza

Fórumszabályzat