Hanem a.....Szenvedély nélkül a foci halott.
Fórum » Számítástechnikai magazinok
Hanem a.....Szenvedély nélkül a foci halott.

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

Szenvedély nélkül a foci halott.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !