28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Az de jó lenne.....JaaJJJ, legyen Quake1.....
szando
szando [647]
Quake 1??
LOL

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

Nagy Fej
Nagy Fej [290]
Én a Duke Nukem 3D-re vagy a Quake 1-re gondoltam.De úgy néz ki nem jött be.

"Színház az egész világ és szinész benne minden férfi és nő!" (William Shakespeare)

Vissza

Fórumszabályzat