Hja télleg az ezüstel az a baj hogy túl soká jelenik meg.MOst azé olyaz veszek mer a szülinapomon jelenig meg a GS de kitom várni a +1-2 hetet mer halál táborba megyek

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
Fórum » Számítástechnikai magazinok

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !