Nem fps, nem szerepjáték, akkor STRATÉGIA! Vagy szimulátor? nemm RTS lesz..Vagy valami régebben ígért játék? Esetleg a Jazz & Faust, vagy a Taychoon???? Hmmmmmmm.
Inkább nem tippelek...Csak azt mondjátok meg milyen évjáratú játék!
Szenvedély nélkül a foci halott.

