28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Hmm, most persze azt mondja, hogy az csak az augusztusi számban lesz....Mingyá leütöm....
Nem fps, nem szerepjáték, akkor STRATÉGIA! Vagy szimulátor? nemm RTS lesz..Vagy valami régebben ígért játék? Esetleg a Jazz & Faust, vagy a Taychoon???? Hmmmmmmm.
Inkább nem tippelek...Csak azt mondjátok meg milyen évjáratú játék!

Szenvedély nélkül a foci halott.

boe[gs]
boe[gs] [159]
Pyrogate: én úgy hallottam, nem a SoF lesz! Még csak nem is FPS!! Ki az a rokonod, aki errefelé dolgozik, és ilyeneket terjeszt?! Meg kellene dádázni egy kicsit

C&C Maniac: milyen inci-pinci betűkre gondolsz?

Vissza

Fórumszabályzat