Ott amikor meglátod a mentöt ott jobbra lehet felmászni.meghuzol egy kart erre kinyílik a rács.leugrasz befutsz kikapod a lándszát a madárból.kinyírsz mindenkit.Fogod a szobrot,rátolod a forgóköre és ugy fordítod hogy jobb felé nézzen .visszatolod és visszafutsz a "libikókához" és ráugrasz.Most lelassitod az idöt és így át tucc jutni.Hajrá

WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!