28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
Én már játszottam vele, nem rossz kis játék, semmi forradalmit nem tartalmaz, de el lehet vele lenni. A járművek királyak benne.
GustyX
GustyX [7048]
ZSÍÍÍÍRRRR!!!!
Néhány hete olvasgattam a korábbi lapokat és keresgettem olyan játékokat, amiket el tudtam képzelni full gamenak, vagy azt mondtam rá, hogy "ez jó lenne", és köztük volt ez is.
Na, akkor továbbra sem fogok unatkozni

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat