28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

Z-Master
Z-Master [20407]
De még mindig jobb mint ha SuperMario-k ellen nyomnánk.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Vaszilíj Zajcev
Vaszilíj Zajcev [1970]
Ha fele ilyen szép lesz a graf. már ok!
És miért megint zombik? Unom a zombikat...

divide et impera

Z-Master
Z-Master [20407]
Egy trópusi szigeten keressük eltűnt feleségünket, miközben a sziget zombi populációja friss husira áhítozik. A fejlesztők realisztikus sebzésmodellt, és mind csoportos, illetve egyéni AI-val is rendelkező zombikat ígérnek. Megjelenés 2008-ban, kiadó még nincs.

Kép 1
Kép 2
Kép 3

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Vissza

Fórumszabályzat