Tök állat a zúúújság!
Már az első szám óta előfizetőtök vagyok, és a mostanihoz képest csak rosszabb volt régen.
Szóval egyszerűen király!
Morning will come. Just pray you're there to see it.
Fórum » Számítástechnikai magazinok
Morning will come. Just pray you're there to see it.