28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

Joe
Joe [1133]
Szeva Szittyó! Vagy Csókolom!
Tök állat a zúúújság!
Már az első szám óta előfizetőtök vagyok, és a mostanihoz képest csak rosszabb volt régen.
Szóval egyszerűen király!

Morning will come. Just pray you're there to see it.

Szittyo
Szittyo [185]
Bízom benne jól
De sajnos még kinnt van a kiadvány az utcán és még én sem tudom.
Amerre én járok szépen elfogyott, de hát ebből általánosságot nem akarok levonni.

Vissza

Fórumszabályzat