28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

szando
szando [647]
Bazz haggyad már ezt a KÉKezést

Szittyó amint lehet oszd meg velünk pleeze. Ja meg a pirosra is kéváncsi lennék.

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

Death man
Death man [6926]
De én már a KÉKet alig tom kivárni!
Minden napra GS-t

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Vissza

Fórumszabályzat