Hát, nálam még mindig határeset. De az tetszik hogy lehet okos(abb)an is játszani, bár (sokkal) jobban örültem volna, ha több kalandelem (nyomozás, beszélgetés) és kevesebb agyatlan hent került volna a játékba...
Ha kezembe vettem, okosabb leszek. A grafika viszont nagyon hangulatos, a víz pedig beszarás ütős!