. Elemlámpa? Rohadt sötét van, be fogok tojni
.Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
. Elemlámpa? Rohadt sötét van, be fogok tojni
.Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W