28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

szando
szando [647]
Na kijött az új GameStar, de nekem még nincs meg, mert várok a DVD-sre egy hetet.
Ja, és hadd kívánjak szolnoki barátunknak boldog szülinapot! Death hanyadik ez, a tizedik?

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

Vissza

Fórumszabályzat