Nagy Fej: Ha jövő héten megérkezik, megmondjuk.
Death: a HL és a CS 1.4 patch is fent van a DVD-n, a CD méreteihez képest sajnos túl nagyok voltak. A helpet tényleg elfeljthettük updatelni, következő számtól kijavítjuk!
Bye!
C&C Maniac: milyen inci-pinci betűkre gondolsz?
