28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

aron2
aron2 [14]
Csumpedli!!segítség kéne mert úgymond elakadtam!!mármint nem akadtam el csak kíváncsi vok hogy egyszerűbben is meg lehet e ezt a részt csináni!!szal ott vagyok hogy az ann lyány elbújt a 2 t-rex elől és most velük harcolászom és valami tippet vagy trükköt szeretnék tőletek amivel le is lehet győzni mert eléggé nehéz!!gondolom a 3 t-rex es az nehezebb lesz de ez van én béna vok !!szal akkor mégegyszer pls segítsetek!!előre si köszi!!!

Ha neked 2 IQ-val több lenne lehetnél sült krumpli!!!

Vissza

Fórumszabályzat