Csumpedli!!segítség kéne mert úgymond elakadtam!!mármint nem akadtam el csak kíváncsi vok hogy egyszerűbben is meg lehet e ezt a részt csináni!!szal ott vagyok hogy az ann lyány elbújt a 2 t-rex elől és most velük harcolászom és valami tippet vagy trükköt szeretnék tőletek amivel le is lehet győzni mert eléggé nehéz!!gondolom a 3 t-rex es az nehezebb lesz de ez van én béna vok !!szal akkor mégegyszer pls segítsetek!!előre si köszi!!!


Ha neked 2 IQ-val több lenne lehetnél sült krumpli!!!