28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
#2340-ról mit mondasz?

Valami katonai full game-t nem akartok véletlenül adni(Full Spectrum, Conflict Global Storm)?

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

enderGS
enderGS [269]
Jogos, hogy jelen allapotaban a jobb oldali oszlop tul nagy, de ez meg csak PUBLIC BETA ami most megy, oda meg kerulnek fincsi dolgok, es amik most vannak, azok meg lekerulnek.
Btw ha a hirekre vagy kivancsi, akkor a jobb oldali oszlopban a lap tetejen kivalasztod, hogy milyen formaban akarod oket, es maris mehet. Egy kattintas csupan...

Vissza

Fórumszabályzat