28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

aron2
aron2 [14]
Na mindegy azt a részt megcsináltam de ezt a játékot tuti hogy konzolon kell nyomatni mert egérrel ezt nem lehet!!!(a jobb bal gombok kattintgatására gondolok)

Ha neked 2 IQ-val több lenne lehetnél sült krumpli!!!

Vissza

Fórumszabályzat