Segítséget szeretnék kérni a Gamestarosoktól és az XP felhasználóktól.Nekem Windows XP Proffessionalom van.Ma telepítettem újra és amikor proóbáltam feltelepíteni az OpenGL-t az jelezte hogy az OpenGL csak 98-on és 95-ön működik.De én emléxem(jól?),hogy amikor még régebben XP-t használtam(mert eddig 98-am volt,ma raktam fel az XP-t),akkor ment az OpenGL.Tehát csak annyit akarok kérdezni,hogy hogyan,vagy egyáltalán műxik-e OpenGL XP alatt????
Légyszíves válaszoljatok thx!!!
Never forget them - Final Fantasy X
