28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

Re@ction
Re@ction [838]
Daedaluské most speciel nem ez a probléma,hanem az opengl,de ha jól nézem akkor ez is kezd megoldodni.Death Man miután megtaláltam az OpenGL-t mit kell csinálnom,már működik is?

Never forget them - Final Fantasy X

Vissza

Fórumszabályzat