ké most speciel nem ez a probléma,hanem az opengl,de ha jól nézem akkor ez is kezd megoldodni.Death Man miután megtaláltam az OpenGL-t mit kell csinálnom,már működik is?Never forget them - Final Fantasy X
Fórum » Számítástechnikai magazinok
ké most speciel nem ez a probléma,hanem az opengl,de ha jól nézem akkor ez is kezd megoldodni.Death Man miután megtaláltam az OpenGL-t mit kell csinálnom,már működik is?Never forget them - Final Fantasy X