Hát barátom ott azt kell csni hogy nem mész be abba kis szobába ahol a könyv van hanem a nagy folyosón ahol kövek jönnek szembe jobb és bal oldalt vannak ajtok amiket fel kell emelni.Namármost az a dolgod hogy bal oldalon asszem a 3-ik vagy a 4-ik ajtó a továbbjutás kulcsa.Hajrá barátom



WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!