28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Szerintem már eltűntette valamelyik gyorskezű moderátor.
Star Wars
Star Wars [11836]
Szia, Phobos!

RIP pcdome

Anatole02
Anatole02 [17]
ó nagytudásu és bölcs Razor03 világosits fel mi olyan megmosolyogtató a "gémsztár feeling"ben? mond (ird) és én hallgatom (olvasom)

getting ready to play?

Razor03
Razor03 [14703]
gémsztár feeling nc

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Anatole02
Anatole02 [17]
Régen az 576ot vettem, az volt a kedvenc magazinom, mert volt egyénisége és stílusa, főleg amikor ender és reiker voltak a főszerkesztők. A legkiválóbb stilusa persze GyZ-nek volt. Szerintem sokan csak az ő cikkei miatt vették a lapot. És amikaor megszűnt az 576, GyZ párszor irt a Gamestarba, DE NEM ÉRTEM H MÉRT CSAK PÁRSZOR. Egy ilyen kaliberű cikkirót miért kellett mellőzni? Szerintem simán jobbak a cikkei mint sok akkori vagy jelenlegi gamestarosnál(kivéve endert és mazurt).
Jelenleg a Gamestart veszem mert szerintem szinvonalba jobb mint a Pc Guru, és valamiért jobban bejön a Gamestar fíling

getting ready to play?

Vissza

Fórumszabályzat