, tehát gyakorlatilag a Dx9 very high szándékosan kimaradt. Dx10-ben a lod szint jobban ki lett tolva, nem? Pl. távolban lévő fák...Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
, tehát gyakorlatilag a Dx9 very high szándékosan kimaradt. Dx10-ben a lod szint jobban ki lett tolva, nem? Pl. távolban lévő fák...Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”