. Vagy GF 6800 GT - AMD X800 XT/PRO! AMD többet fizetett...ennyi. Azért megnézném, hogy fut 9800 PRO-val
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
. Vagy GF 6800 GT - AMD X800 XT/PRO! AMD többet fizetett...ennyi. Azért megnézném, hogy fut 9800 PRO-val
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!