28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis - skálázás, gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Nevetséges, hogy XP-n a GF oldalt 6800 GT-vel, az AMD oldalt Radeon 9800-al indítják. Egy 2003-as SM2-es, mai szemmel nézve nevetségesem szar kártya teljesítménye, a 2004-es SM3-assal szemben (kb. 2x gyorsabb a 6800 GT). Vistán persze X800 az ajánlott, ami szintén nem tudja a SM3-at. Kész röhej, szerintem a GF 6600 - AMD 9800 PRO értelmesebbnek tűnne . Vagy GF 6800 GT - AMD X800 XT/PRO! AMD többet fizetett...ennyi. Azért megnézném, hogy fut 9800 PRO-val .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat