28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

szando
szando [647]
Holnapután megyünk pozsonyba és szeretném tőletek megkérdezni, hogy hogy kell újságárusnál Gamestart kérni? A múltkor is amikor voltunk mondom az újságosnak hogy gémsztár erre visszakrákog valamit én meg mondom jólvan nyanya aztán otthagytam... Nem is tudom hogy lehettem ennyire bátor De megfogadtam hogy szlovákul fogok megtanulni ha meglesz németből a nyelvvizsgám (angolból már megvan). Olyan szép nyelv!

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

norfeus
norfeus [3857]
Es le lesz fordítva legalább Cseh nyelvre,mert sok benne a szoveg és nem tudok valami jol angolul.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Nagy Fej
Nagy Fej [290]
Vazze ,nagy dolog van készülőben Csehországban.Hogy miért is irom ezt?Hát azért mert a cseh Score magazin következő teljes játéka a Planscape Torment lesz ,ami ugyebár 4 CD.(és ők nem jelennek meg DVD-vel)

Nem kapcsolódik szorosan a topichoz ,de azért gondoltam leirom.

"Színház az egész világ és szinész benne minden férfi és nő!" (William Shakespeare)

Vissza

Fórumszabályzat