28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

Malin-
Malin- [2440]
Hát én azért a realisztikus grafikát (2005/06) jobban szerettem, mint a mostani csili-vili minden színes és rikító, semmi vér, csak fények (nem vagyok vmi vérszomjas, de könyörgöm a vér az alap, nem kell ide vérfürdő, de egy kicsi nem ártana). De ettől eltekintve hatalmas játék lesz.

"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."

sztav
sztav [90]
személy szerint már nagyon várom a játékot, biztos vagyok benne hogy nagy dobás lesz ahogy a sims2 is az volt. Talán ez nagyobb mivel a téma elég egyedi meg hogy hatalmas a variációk száma mindenben.
Nemhiszem hogy nagyon gyerekes lenne a garfika. bár nem egy tecnhohorror az biztos, de ha megvizsgáljuk a sims2 ott is inkább a játékélmény és ahumor dominál. Mondjuk le a kalappal a részletesség miatt. Amúgy meg ahogy mondtátok ez még sokat változhat. De én azt se bánnám ha nem, amolyan poén evolúció lenne az egész.

Mond te, a te hangod mélyebb

Vissza

Fórumszabályzat