"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Spore
Azok a videók, amikről írtál még 2006-bó valók, azóta rengeteget változott minden.
egyet értek, csak ez amolyan más stílus mint egy realisztikus fps vagy szimulátor, kicsit olyan poénos. De amúgy a videók szerint lesz benne vér. Sőt úgymond erőszak is
Pl: amikor kis állatunk megette a másikat igencsak locssant a vére és amikor elhúzta kkor is szépen folyt. Vagy amikor az ufo elszívott egy lényt és egy másik atmoszfére nélküli bolygón dobtaki, szeényke szétrobbant a nyomástól, szintén elég szép véresen. Meg lehet dobálni a lényket, lézerrel megsütni vagy atomot dobni rájuk. Akárhogyis azért ez nem CSAK gyerekeknek készük
Pl: amikor kis állatunk megette a másikat igencsak locssant a vére és amikor elhúzta kkor is szépen folyt. Vagy amikor az ufo elszívott egy lényt és egy másik atmoszfére nélküli bolygón dobtaki, szeényke szétrobbant a nyomástól, szintén elég szép véresen. Meg lehet dobálni a lényket, lézerrel megsütni vagy atomot dobni rájuk. Akárhogyis azért ez nem CSAK gyerekeknek készük
Mond te, a te hangod mélyebb
Hát én azért a realisztikus grafikát (2005/06) jobban szerettem, mint a mostani csili-vili minden színes és rikító, semmi vér, csak fények (nem vagyok vmi vérszomjas, de könyörgöm a vér az alap, nem kell ide vérfürdő, de egy kicsi nem ártana). De ettől eltekintve hatalmas játék lesz.

"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."
személy szerint már nagyon várom a játékot, biztos vagyok benne hogy nagy dobás lesz ahogy a sims2 is az volt. Talán ez nagyobb mivel a téma elég egyedi meg hogy hatalmas a variációk száma mindenben.
Nemhiszem hogy nagyon gyerekes lenne a garfika. bár nem egy tecnhohorror az biztos, de ha megvizsgáljuk a sims2 ott is inkább a játékélmény és ahumor dominál. Mondjuk le a kalappal a részletesség miatt. Amúgy meg ahogy mondtátok ez még sokat változhat. De én azt se bánnám ha nem, amolyan poén evolúció lenne az egész.
Nemhiszem hogy nagyon gyerekes lenne a garfika. bár nem egy tecnhohorror az biztos, de ha megvizsgáljuk a sims2 ott is inkább a játékélmény és ahumor dominál. Mondjuk le a kalappal a részletesség miatt. Amúgy meg ahogy mondtátok ez még sokat változhat. De én azt se bánnám ha nem, amolyan poén evolúció lenne az egész.
Mond te, a te hangod mélyebb
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]