nekem bejön a game ,csak az a térpkép nem tetszik... 4 kasztot láttam 4 különbözö fajt, de szerintem ha kijön a teljes verzió akkor lesz több is(javitsatok ki ha nem igy van
) Fórum » Beszélgetés a játékokról
nekem bejön a game ,csak az a térpkép nem tetszik... 4 kasztot láttam 4 különbözö fajt, de szerintem ha kijön a teljes verzió akkor lesz több is(javitsatok ki ha nem igy van
)