28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az Év Játéka 2007



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Szvsz te vagy felejthető. Fantasy Wars mivel különb a Heroes-nál? Mert én próbáltam, de nem egy nagy szám. Nem rossz, de... ööö... ja igen:felejthető

Respect is not given. It's taken.

HaaS_
HaaS_ [418]
Fantasy Wars, nem kérdés.

(Szvsz a Wicsör felejthető.)

"oold man, you seek the spell of mastery"

Vissza

Fórumszabályzat