), az mindent vitt.
de nekem ez csak 1 kis részlet. mivel fps és stratégia buzi vagyok,így a hellgate london is csak nagyon jó,de nem biztos,h toppos lehet.
szóval az én nevezetteim: cod4,crysis_hellgate_timeshift(ők így együtt ülnek a dogobó azonos szintjén), tiberian wars(stratégiában,így egyedül,önmagában)és a gowról még később alkotok véleményt. bár remélem a sokak által éltetett witcher még idén eljut valahogy hozzám(bár 2GB hely van összesen a gépemet most,szóval nem tudom,h lesz esélyem kipróbálni
)
az viszont biztos,h évek óta nem találkoztam még ilyennel,h egyszerre nem,h 2-3 játék,de 4 legyen a gépemen,plusz még várjak 2-re(nfs-t mindenképpen kiakarom próbálni)...
vicces is,mert én évente kb 3 játékkal szoktam játszani,abból az egyik a kántörsztrájk,ehhez képest az elmúlt 3 hétben több játékkal toltam,imnt az elmúlt 2 évben

