28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az Év Játéka 2007



Írd ide hozzászólásod:

MagicMoment
MagicMoment [17778]
én még nem tudok dönteni,mert a witcher nem jutott el hozzám,viszont adott a hellgate:london,ami nagyon bejött,de közben megérkezett ugye a cod4,ami szintén hihetetlenül bejövős volt, a timeshift szintén bejövős volt,bár az MI nem volt az igazi, a crysis(az alien-es rész már az elején elvette a kedvemet az egésztől. plusz ugye gyengébb grafikával nem adja ugyanazt az érzést. elég csak megnézni padavan fotóit. messze beleélősebb jó grafikával egy játék,mint szemcséssel), és a gears of war,ami a bénázásaim miatt nem tetszett,de ez még nem jelent semmit. gyengébb gépem miatt valószínű,h a cod4 lesz a nyerő,mert nagyon szép a grafikája és nagyon élveztem,főleg a sniperes rész volt igazán beleélős. mondjuk a crysis tankos roham(ahol szinte rögtön kiszálltam a tankból,mert hát nanoruhásformáknemtankoznak.az kislányos dolog ), az mindent vitt.
de nekem ez csak 1 kis részlet. mivel fps és stratégia buzi vagyok,így a hellgate london is csak nagyon jó,de nem biztos,h toppos lehet.
szóval az én nevezetteim: cod4,crysis_hellgate_timeshift(ők így együtt ülnek a dogobó azonos szintjén), tiberian wars(stratégiában,így egyedül,önmagában)és a gowról még később alkotok véleményt. bár remélem a sokak által éltetett witcher még idén eljut valahogy hozzám(bár 2GB hely van összesen a gépemet most,szóval nem tudom,h lesz esélyem kipróbálni )
az viszont biztos,h évek óta nem találkoztam még ilyennel,h egyszerre nem,h 2-3 játék,de 4 legyen a gépemen,plusz még várjak 2-re(nfs-t mindenképpen kiakarom próbálni)...
vicces is,mert én évente kb 3 játékkal szoktam játszani,abból az egyik a kántörsztrájk,ehhez képest az elmúlt 3 hétben több játékkal toltam,imnt az elmúlt 2 évben

Vissza

Fórumszabályzat