Fórum » Beszélgetés a játékokról
Az Év Játéka 2007
jólvan,ez elég érthetetlen lett. nem baj,már meglehetett szokni.
én még nem tudok dönteni,mert a witcher nem jutott el hozzám,viszont adott a hellgate:london,ami nagyon bejött,de közben megérkezett ugye a cod4,ami szintén hihetetlenül bejövős volt, a timeshift szintén bejövős volt,bár az MI nem volt az igazi, a crysis(az alien-es rész már az elején elvette a kedvemet az egésztől. plusz ugye gyengébb grafikával nem adja ugyanazt az érzést. elég csak megnézni padavan fotóit. messze beleélősebb jó grafikával egy játék,mint szemcséssel), és a gears of war,ami a bénázásaim miatt nem tetszett,de ez még nem jelent semmit. gyengébb gépem miatt valószínű,h a cod4 lesz a nyerő,mert nagyon szép a grafikája és nagyon élveztem,főleg a sniperes rész volt igazán beleélős. mondjuk a crysis tankos roham(ahol szinte rögtön kiszálltam a tankból,mert hát nanoruhásformáknemtankoznak.az kislányos dolog
), az mindent vitt.
de nekem ez csak 1 kis részlet. mivel fps és stratégia buzi vagyok,így a hellgate london is csak nagyon jó,de nem biztos,h toppos lehet.
szóval az én nevezetteim: cod4,crysis_hellgate_timeshift(ők így együtt ülnek a dogobó azonos szintjén), tiberian wars(stratégiában,így egyedül,önmagában)és a gowról még később alkotok véleményt. bár remélem a sokak által éltetett witcher még idén eljut valahogy hozzám(bár 2GB hely van összesen a gépemet most,szóval nem tudom,h lesz esélyem kipróbálni
)
az viszont biztos,h évek óta nem találkoztam még ilyennel,h egyszerre nem,h 2-3 játék,de 4 legyen a gépemen,plusz még várjak 2-re(nfs-t mindenképpen kiakarom próbálni)...
vicces is,mert én évente kb 3 játékkal szoktam játszani,abból az egyik a kántörsztrájk,ehhez képest az elmúlt 3 hétben több játékkal toltam,imnt az elmúlt 2 évben
), az mindent vitt.
de nekem ez csak 1 kis részlet. mivel fps és stratégia buzi vagyok,így a hellgate london is csak nagyon jó,de nem biztos,h toppos lehet.
szóval az én nevezetteim: cod4,crysis_hellgate_timeshift(ők így együtt ülnek a dogobó azonos szintjén), tiberian wars(stratégiában,így egyedül,önmagában)és a gowról még később alkotok véleményt. bár remélem a sokak által éltetett witcher még idén eljut valahogy hozzám(bár 2GB hely van összesen a gépemet most,szóval nem tudom,h lesz esélyem kipróbálni
)
az viszont biztos,h évek óta nem találkoztam még ilyennel,h egyszerre nem,h 2-3 játék,de 4 legyen a gépemen,plusz még várjak 2-re(nfs-t mindenképpen kiakarom próbálni)...
vicces is,mert én évente kb 3 játékkal szoktam játszani,abból az egyik a kántörsztrájk,ehhez képest az elmúlt 3 hétben több játékkal toltam,imnt az elmúlt 2 évben

Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
