Többet nem mondok, aki játszott ezekkel a gamekkal tudja miről beszélek. Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Többet nem mondok, aki játszott ezekkel a gamekkal tudja miről beszélek. Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!